Bitcoin Kazandıran Siteler


Bildiğiniz üzere şu an ortalık Bitcoin denilen sanal para fırtınası ile sarsılıyor.. Bitcoin sanal bir para birimi. En önemli özelliği hiç bir ülke ve kuruluşa bağlı olmadan işlemesi ve dünyanın her yerine düşük masrafla aktarıma imkan sağlaması. Yurtdışında bir çok yerde bitcoin ile ödemeler için kabul edilmeye de başladı. Ülkemizde Atatürk Havalimanında Bitcoin ATM makinesi mevcut. Bitcoin hızla değer kazanıyor. 2 yıl önce 10 dolar olan bitcoin şimdi 360 dolar seviyesinde.
Etrafta yüzlerce Bitcoin zengini oldu. Bu artış nedeniyle Bitcoin'e yatırım yapmanın maliyeti oldukça arttı. Bitcoin kazanmanın bedava yöntemleri de var. Bol kazançlar :)>>Zapo<<

Herşeyden önce bitcoinlerinizi barındıracağınız bir cüzdana ihtiyacınız olacak.
Kaydolup yeni bir cüzdan yaratın.


Epay Rotator << Tıkla

Epay üzerinden sizler için hazırladığım rotator. Listedeki tüm faucetler bol kazançlıdır.

Yabtlc << Tıkla

Sağ üst köşeden üye oluyoruz ve ana sayfaya geri dönüp, sayfanın ortasındaki "We now have a free lottery. Test you luck here" yazısına tıklayın ve cüzdan numaranızı girip continue ya basın daha sonra çıkan yerde loto için numaraları seçin yada random numbers tuşuna basın o otomatik doldursun. 1 btc kazanma şansınız var. Günde bir kere oynanabiliniyor.

QOINPRO << Tıkla

Sadece ücretsiz hesap açmanız yeterli. Captcda girmek yok reklam izlemek yok resim düzeltmek yok.
Hesabınızı açtığınız anda  0.00000250 Bitcoins, 0.00000031 Litecoins ve 0.00002419 Feathercoins hesabınıza yüklenir.
Her gün  0.0000001 BTC + 0,00000030 LTC + 0,00002419 Feathercoin ve üçüncü günden sonra 0,39141087 Fedaracoin hesabınıza yüklenir ve üyeliğiniz eskidikçe yeni para birimleri açılıyor.
Referans üyelerinizi arttırıp günlük kazancınızı arttırabilirsiniz. 5400 satoshi olunca ödeme alabilirsiniz.

Hiç birşey yapmasanız bile yıllar sonra baktığınızda dehşet bir miktarla karşılaşabilirsiniz.

Freebitco  Puan (10/10)


            En kolay ve en çok kazandıran sitlerden biri olduğu gibi kazandığınız parayı zar atarak katlama imkanıda veriyor.
Ama siz siz olun zar atmakla uğraşmayın kazandığınızı da kaybedersiniz benden söylemesi bırakın biriksin. Sayfanın ortasındaki chaptcha'yı (kodu) kutuya yazıp "Roll" a basın. Çıkan rakamın yüksekliğine bağlı olarak bedava BTC'lerinizi cüzdanınıza atın. Sitede biriken BTCleriniz her pazartesi cüzdanınıza yatar.
Aynı formatta birde DOGECOIN veren versyonu için Dogecoin

MoonBitcoin Puan (9/10)


Kutuya Bitcoin adresinizi yazıp btclerinizin artışını izleyin günde 1 defa ziyaret ederek BTClerinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.


Bitcoin Mine Puan (10/10)


Güzel bir bitcoin oyunu 5dk da bir maden kazdırıp altın kazanıyoruz ve bu altınlarla madeninizi geliştirebilir yada altınlarınızı bitcoine çevirebilirsiniz.

Üye olup mailinize gelen linki browserınıza yapıştırıp açın. Anasayfada aşağıdaki videoyu tıklayıp oynatın bir süre sonra aşşağıda capthca gözükecek.
Yalnız bu captcha biraz farklı 
Örn: THIRD CHARACTER OF SAFETY
yani safety kelimesinin üçüncü harfini girmemizi istiyor F girip mine diyoruz sol tarafta ne kadar gold kazdığınızı görebilirsiniz.
Her 5 dk da bir gold kazdırabilirsiniz.
Yukarıdaki Upgrade tuşuna basıp Upgrade your mine ı seçip madeninizi geliştirebilirsiniz. Böylece her kazdığınızda daha çok gold elde edeceksiniz.

Goldsday Puan (8/10)


Cüzdan numaranızı girdikten sonra "SPIN" tuşuna basın. Çarkıfelekte 1 milyon satoshi kazanma şansınız var.
Sonra Captcha kodunu girip kazandığınızı anında microwallet cüzdanınıza aktarabilirsiniz.
15dk da bir oynayabilirsiniz.

CoinCollecting Puan (9/10)


Cüzdan numaranızı girdikten sonra "Next" tuşuna basın. Daha sonra sağ tarafta çıkan bitcoin parasının üzerine tıklayarak kazıyın. Tekrar "Next" deyip Captcha kodunu girin ve "Claim" tuşuna basın. Kazandıklarınız aynı anda EPAY hesabınıza yatar 8.000 satohsiniz olduğunda ana hesabınıza geçer.

Kazanç 100-100.000 arası

Faucetcrypt Puan (9/10)


Cüzdan numaranızı ve captcha yı girin. her gün 500 satoshi 

Bitcoinker Puan (5/10)


Sayfanın ortasındaki alana captcha kodunu girin. Her 15 dakikada bir oynayabilirsiniz. Her denemede 100 - 150 - 200 satoshi

Landofbitcoin Puan (10/10)


Herşeyin bir arada olduğu harika bir site. Üye olduktan sonra sağ alttaki "Finalize your account here!"
butonuna basıp kendinize kullanıcı adı ve şifre belirleyin ki sayfa geçmişinizi silince üzülmeyin.

Sol tarafta iki adet yeşil buton göreceksiniz bunlardan ilkine tıklayıp capcha'yı girdikten sonra dakikada belli bir miktar satoshi kazanmaya başlayacaksınız.
Ama asıl kazancı onun bir altındaki yeşil butondan sağlayacağız.
Collect free bitcoins from faucets Butonuna tıklayınca karşınıza bitcoin kazandıran siteler çıkıyor. Sitedeki kodu girip satoshilerinize kavuştuktan sonra sağ üstteki "Visit Next Site" tuşuna basarak bir sonraki kazandıran siteye atlayabilirsiniz.

Capchaları zor olan yada beğenmediğiniz siteleri bir daha görmek istemiyorsanız yukarıdaki unfollow butonunu kullanarak listenizden silebilirsiniz.

Bitcoin Zebra Puan (7/10)


Saat başı 100/150/200/250/1000 satoshi kazanabilirsiniz. 5500 satoshi ye ulaştığınızda ödemeniz yapılır.
        

CyrptoBlox Puan (8/10)


Her saat başı oynayıp 100 ile 500 satoshi arası kazanabilirsiniz, ödemeler direk yatar.


http://goo.gl/BFPZl1

Faucet rotator Puan (8/10)

İçinde bir sürü faucetin bulunduğu bir liste


BİTCOİN KAZANDIRAN PTC (REKLAM İZLEME SİTELERİ) :


Bu tip sitelerde görüntülediğiniz reklam başına para alırsınız. Reklam sayısı ve reklam başına verilen ücret, siteye, reklama ve saate göre değişiyor.

CoinAd


Minumum ödeme 0,0003 BTC. Günlük 10-12 arası reklam görüntüleyebilirsiniz.

BTCclicks


Ana sayafada üst kısımdaki Surf Ads sekmesine tıklayarak reklam izliyoruz. Günlük 13-15 reklam görüntüleyebilirsiniz.
Ödeme sınırı  0,0001 BTC.


BONUS !!  - OYUN OYNARAK PARA KAZANMA :)


MarketgloryKlasik bir online yaşam oyunu fakat diğerlerinden farkı bu oyundan gerçek para kazanabilmemiz. Oyunda bir işte çalışarak, kendi işimizi kurarak, kavga yaparak veya arenada dövüşerek para kazanabiliyoruz. Başlangıçta bizim için günde bir kez çalışma ve 10 kez kavga yapmamız yeterli. İlerde geliştikten sonra kendi işimizi kurup arena işine girebiliriz.. Oyunda TRY kazanıyoruz. Oyunda yaklaşık olarak 1 euro = 4 gold = 60 TRY.. 20 euro kazanınca paypal hesabımıza çekebiliyoruz..

Kayıt; Marketglory


Peki oyuna başlangıç stratejimiz nasıl olmalı?

1) Oyuna kayıt olduktan sonra work sekmesine basıp en ustteki işe tıklayarak gunluk çalışmamızı yapalım (gunde bir kez yapabiliyoruz)

2) Kazandığımız para ile yukarıdan market kısmına tıklayıp, lokal marketten paramızın yettiği kalitede süt alıp içelim, bu bize enerji verecek. 3 kalite süt var. Sırayla 1-3-5 enerji kazandırıyor. Enerjimiz ne kadar yüksek olursa kavgadan o kadar fazla kazanabiliriz. Paramız yetmiyorsa ilk gün için süt almayabiliriz..

3) Şimdi fight yazan yere tıklayıp en ustteki referral fight kısmını seçelim. Karşımız bir antrenor cıkacak, yanındaki attack tusuna basarak onunla kavga edelim. Bu kavgayı her zaman biz kazanırız  ve enerjımız oranında para kazanırız.. Günde 10 kavga yapabılıyoruz.. Her kavgada enerjimiz %10 azalacak.

4) İkinci gün önce local marketten süt alıp enerjimizi yukseltıyoruz. İsterseniz ana sayfadan article yazan yerden en ucuzundan gazete de alabılırız. Her gazete 0,3 enerji verir ve gunde en fazla 10 gazete alabılırız. Enerjimizi yukselttıkten sonra yıne 10 kavgamızı yapıyoruz. Her kavgadan sonra enerjimiz belli oranda düşer. (%10)

5) Kavgadan sonra yine work kısmından en usttekıne basıp gunluk çalışmamızı yapıp maaşımızı alıyoruz. Çalıştığımız her 3. günde devlet bize bonus maaş verir.. Çalışmak da enerjimizi %50 düşürürür. Bu yüzden önce kavgalarımızı yapıyoruz. Her çalışma bize deneyim kazandırır ve bu yuzden her çalışmada öncekınden fazla kazanabiliriz.

6) Bir süre süt+gazete -&gt;  10 kavga -&gt;  work şeklinde gelişiyoruz.. 50-60 TRY paramız olunca artık kendi şirketimizi kurmayı planlayabiliriz ;) Sakın daha önceden şirket kurma işine girişmeyin hammadde maliyetini karşılayamayız..Goldentowns


Oyuna küçük bir köyle başlıyoruz ve bu köyü zamanla geliştiriyoruz. Facebook da oynadığımız benzer oyunlara benziyor ama bunun da farkı altın madeni kurarak ürettiğimiz altınları satıp oyunda hatırı sayılır paralar kazanabilmemiz

Peki oyuna başlangıç stratejimiz nasıl olmalı

- Öncelikle bir süre sakın yeni bina yapmayın mevcutları geliştirin
- Binaları geliştirmek için önce yolları geliştirmek lazım
- City hall binasından yeni işçiler üretebiliriz
- Her işçinin belli bir ömrü var ve ev seviyesi ile bu artıyor
- Evlerin kapasitesini artırarak işçi üretme kapasitesini ve mutluluk seviyesini artırabiliriz
- Oyunda saat başı enerjimiz bir artar ve her hamlemizde bir enerji gider
- Evleri geliştirmek için marketin üstüne tıkladığımızda oluşan etki alanında olmalı

- Altın madenini kurmak için acele etmeyin, 10. level den sonra kurun